КАЛЕНДАР НА НАСТАНИ

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Изложба на фотографии „И Охрид имат пештери“

01.12 @ 17:00 - 20:00

Спереолошкиот клуб Spiridon Speleo во соработка со Општина Охрид Ви нуди уникатна можност да ѕирнете во нeдопрената убавина и чистота во подземниот свет на охридскиот варовник.

Details

Date:
01.12
Time:
17:00 - 20:00
Event Category: